pilt_661
2016. a. haridustehnoloogide suvekool „Haridustehnoloogide ajalend“ toimub kolmapäevast reedeni, 17.-19. augustini 2016 Viljandimaal Kopra talus. (Registreerimine on lõppenud!)

Vaatame suvekoolis võrgustikus toimunule tagasi ja mõtleme edasisele, uurime Horizoni raporti trende, väljakutseid ja tehnoloogiaid, mil on potentsiaalne mõju ja kasutusvõimalus õpetamises, räägime pädevustest ja võimalustest digiajastul ning haridustehnoloogi rollist selle kõige keskel. Põnevate ja kasulike töötubadega aitavad  haridustehnoloogide suvekooli sisustada ka hulk haridustehnolooge!

Vaata ka: Suvekooli kava.
Transport: TARTUst väljub buss Vanemuise alumisest parklast kl 8.15.
TALLINNAst väljub buss Solarise keskuse kõrval, Estonia teatri vastas olevast Teatri väljaku parklast kl 07.00. Bussidel on HITSA silt.

Lisainfo:
Kohapeal saab maksa sularahas.

Võimalusel võta kaasa lisaks sülearvutile ka tahvelarvuti või nutitelefon, et praktikumides kasutusele tulevat tehnoloogiat digiseadmetel proovida.

LoQuizi töötoa tegijad paluvad lisada küsimustikku küsimusi. Küsimustepank suletakse kolmapäeva õhtul.

NB! Tutvu lähemalt osalemise tingimustega:   
Suvekoolis osalemine on tasuta. Tasuta osalemine sisaldab seminari, majutust, toitlustust, tellitud bussitransporti. Oma autoga tulles on vajalik eelnev kokkulepe. Suvekooli tasuta osalemise tingimuseks on, et osaletakse kõigil kolmel päeval ning liitutakse haridustehnoloogide võrgustikuga (juhul kui ei ole veel võrgustiku liige). Suvekooli mitteilmumisel ja teatamata jätmisel või poole pealt lahkumisel (v.a mõjuvatel põhjustel) tuleb osalejal tasuda suvekooli korraldamisega seotud osaleja kulu 150 EUR-i. Juhul kui olete Suvekooli registreerunud, kuid soovite osalemise tühistada, siis viimane tähtaeg on 10. august 2016.

Lisainformatsioon: Võimalusel võta kaasa lisaks sülearvutile ka tahvelarvuti või nutitelefon, et praktikumides kasutusele tulevat tehnoloogiat digiseadmetel proovida.

Illustreeriv foto Kopra Turismitalu veebilehelt.