4
Eelinfo haridustehnoloogide võrgustiku esimese poolaasta ja suveplaanide kohta. Saadame iga sündmuse kohta listi ka eraldi meili, kus on ära toodud info nii registreerimise, asukoha kui ka transpordi kohta.

Koolikülastused
Jätkame õppeasutuste külastusi – teiste tööruume kaeda on ju põnev ning kohapeal saab paljudele küsimustele üheskoos vastused leida. Ühe käiguga külastame vähemalt kahte õppeasutust, lisaks ringkäikudele õpime ka midagi uut. Suur tänu kõigile, kes haridustehnoloogidele oma töökohti on valmis näitama!
Esimesel poolaastal võtavad meid vastu:

Pärnu kandi lasteaiad veebruarikuus
Reedel, 26. veebruaril 2016 saame külastada Pärnu Kellukese Lasteaeda ja Paikuse Lasteaeda (soovijatel palume täita ankeet 10. veebruariks 2016). Lugege lasteaedade külastustest e-Õppe Uudiskirjast.

Soome koolid märtsikuus
HITSA jälitustiim on alati valvas ning ei jäta kahe silma vahele, kui mõni võrgustiku liige inspireerub ja lahkelt oma kogemusi jagama hakkab. HITSA sisumeeskond kutsub kümmekond aktiivsemat võrgustikuliiget 31. märtsil 2016 kahte Soome kooli vaatama. Üheks kooliks on näiteks Nurmijärven Yhteiskoulu.  Koolikülastusest saab lugeda Koolielu portaalist.

Pärnu üldhariduskoolid maikuus
Esmaspäeval, 16. mail 2016 ootavad meid külla Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium ja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool. Lisainfo.

UUS: E-kursuse kvaliteedimärgi hindajate seminar 17.-18. veebruaril 2016 Laulasmaal.

UUS: Kutsehariduse haridustehnoloogide seminar toimus 25. veebruaril 2016 HITSA Nutiklassis. Teemadeks:
• Digipöörde olukord kutsehariduses – võimalused ja takistused;
• Kutsekoolide digivõimekuse hindamine (Digipeegel);
• Õppekavarühmade põhiste haridustehnoloogide ülesanded ja ootused.

Korraldame Nutiklassis äpipäeva
Reedel, 4. märtsil 2016 ootame huvilisi HITSA Nutiklassi (Akadeemia tee 21/1, Tallinn) äpipäevale. Palume huvilistel registreerida 17. veebruariks 2016. Nutipäeval toimunu kirjeldus.

Haridustehnoloogide suvekool
Suvekool toimub 17.-19. augustil 2016 Kopra talus Mulgimaal.

Veebiseminarid – hea kanal kogemuse jagamiseks
Olge ise eestvedajad ja kutsuge üles ka oma asutuste õpetajaid-õppejõude aktiivselt Webexi keskkonnas veebiseminari korraldamise võimalust kasutama näiteks teemade käsitlemiseks, mis laiemat vaatajas-kuulajaskonda võiks paeluda või õpetage mõne kasuliku töövahendi või keskkonna kasutamist. Veebiseminar kestab u tund aega, läbiviija saab keskkonda kõigepealt katsetada. Kontakt: Kristi Semidor, HITSA projektijuht: kristi.semidor@hitsa.ee

Kristi Semidor ja Ingrid Maadvere
haridustehnoloogide võrgustiku koordineerijad HITSAs