Neljapäevases tunnis ootame osalema 1.-6. klassi õpilasi. Koos püüame aru saada, mis on programmeerimine, kus ja miks seda vaja on ning lahendame lõbusaid progeülesandeid, näiteks murrame lahti salakoodi. 🔑🤓🤖

Ülesannete lahendamiseks on sul vaja paberit ja erinevat värvi pliiatseid. Kolm kiiremat ülesannete lahendajat, kes osalevad live-tunnis, võidavad HITSA poolt välja pandud üllatusauhinnad. 

Tunni viivad läbi Maria Malozjomov (Gustav Adolfi Gümnaasiumi klassiõpetaja) ning Kristi Salum (HITSA ProgeTiigri programmijuht). Tunnis osalevad ka kaks 2.-4.klassi õpilast.

Live-koolitunnid toimuvad Eesti Haridustehnoloogide Liidu algatusena, koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga igal neljapäeval kell 11. Tund kantakse üle Inspira kanalis, mis on leitav Telia TVs, www.teliatv.ee ja Telia TV äpist ning Haridus- ja Teadusministeeriumi Youtube’i kanalis https://youtu.be/TcDYh-t2NMU

Live-koolitund toimub kontaktivabalt KultuuriKatel stuudiost koostöös ettevõtetega Miltton New Nordics, EVENTECH, Royal Experience, Minu Rada TV ja Valge Klaar.

 

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/2605833276358109/

Vaata siit