Reede, 15. august ehk viimane suvekooli päev  keskendus haridustehnoloogidele.

Hommik oli päikseline ning meri mõnusalt tüüne.

Peale hommikust start-upi hommikusöögilauas rääkis Marko Peterson eelmisel õhtul väljamõeldud äppide prototüüpide loomise võimalikkusest ja vajalikkusest. Samuti anti vajalikke teadmisi äppide programmeerimisest ning loomisest erinevatele platvormidele.

Kai Pata Tallinna Ülikoolist selgitas lahti, et õpianalüütika on tagasiside, mida võiks saada õppimisest juba õppimise ajal.

Lisaks tutvustas Elggi portfooliot õppija tagasisidestamiseks ja ManyEyes SNA suurte andmete võrgustiku analüüsiks. Ka TinCan API ja  LRS analüütiliste õpiandmete hoidlaid, mis korjavad igasuguseid õpiandmeid.

Väga põnev oli ka arvamustekaeve, mis uurib, hetkel küll veel inglise keeles, kas väljavalitud postitused on sisuliselt pigem postiivse või negatiivse kuvandiga.

Peale energiapausi toimus meelolukas osalejate tutvustamine ja suvekoolile tagasiside andmine, kus kõlama jäid äpid, liitreaalsus, maalijaht, kunstimuuseum, meri, esimene, uus ja teised toredad asjad.

Lõpetuseks said kõik Ingridi juhtimisel ühiskirjutamise näol kaasa rääkida haridustehnoloogide võrgustike tegemistest. Ühise sünergia toel suudame oma tööd veel paremaks ja lihtsamaks muuta.

Nüüd pole muud kui lund ootama hakata, et talvekoolis jälle kokku saada!

Kokkuvõtte kirjutas Elin Karuoja Konguta Koolist

Kaja Pello fotod: http://tiny.cc/viinistu