HITSAveebiseminarid_vertikaalne_250x235
Edastame ülevaate oktoobrikuus ja novembri alguspäevil toimuvatest veebiseminaridest.

Teisipäeval, 4. oktoobril kella 19.00-20.00 toimus veebiseminar „Koolielu uued töövahendid“.

Esmaspäeval, 17. oktoobril kella 16.00-17.00 toimub veebiseminar „ProgeTiigri digitaalne kogumik“, kus ProgeTiigri projektijuht Mari-Liis Peets ja Pelgulinna Gümnaasiumi IT-arendusjuht Birgy Lorenz värsket kogumikku tutvustavad.
Registreerumine: http://koolitus.hitsa.ee/training/807

Teisipäeval, 18. oktoobril kella 16.00-17.00 toimub veebiseminar „Mida peaksid õpetajad teadma õpetajakutsest ja selle taotlemisest”, kus Astrid Sildnik Eesti Õpetajate Liidust võtab vaatluse alla teemad ja küsimused, mis on õpetajakutset tutvustavatel kohtumistel õpetajaid seni kõige rohkem huvitanud. Näiteks: Miks atesteerimine ära kaotati? Kas kõik peavad nüüd kutset taotlema? Mis asi on kutsestandard? Kuidas koostada e-portfooliot? Mida kutsetaotleja puhul hinnatakse? Miks peab õpetaja ennast üha uuesti tõestama? Kas kutse omamine annab ka palgalisa?
Registreerumine: http://koolitus.hitsa.ee/training/809

Esmaspäeval, 31. oktoobril kella 19.00-20.00 toimub veebiseminar „Piltide otsimine, töötlemine ja avaldamine veebis“, mille viib läbi Ingrid Maadvere.
Registreerumine:  http://koolitus.hitsa.ee/training/810

Teisipäeval, 1. novembril kella 16.00-17.00 toimub veebiseminar „Õppija digitaalne arengumapp kui personaalne õpikeskkond ja digipädevuste toetaja“. Karis Niisuke ja Helen Sulg Jõhvi Gümnaasiumist ootavad veebiseminarile kuulama-vaatama ennekõike just üldhariduskoolide õpetajaid, aga ka kõiki huvilisi, kes soovivad saada ülevaate e-portfoolio loomisest Google Sites vahendiga.
Registreerumine: http://koolitus.hitsa.ee/training/811

Info veebiseminaride ja veebiseminaride toimumise keskkonna Adobe Connect kohta leiab siit. Toimunud veebiseminaride salvestused leiab arhiivist.