pilt_661
Kokkuvõttes: Toimunud suvekooli info.

2016. a. haridustehnoloogide suvekool „Haridustehnoloogide ajalend“ toimus kolmapäevast reedeni, 17.-19. augustini 2016 Viljandimaal Kopra talus.

Vaatame suvekoolis võrgustikus toimunule tagasi ja mõtleme edasisele, uurime Horizoni raporti trende, väljakutseid ja tehnoloogiaid, mil on potentsiaalne mõju ja kasutusvõimalus õpetamises, räägime pädevustest ja võimalustest digiajastul ning haridustehnoloogi rollist selle kõige keskel. Põnevate ja kasulike töötubadega aitavad  haridustehnoloogide suvekooli sisustada ka hulk haridustehnolooge!

Vaata ka: haridustehnoloogide-suvekooli-kava.

Transport: TARTUst väljub buss Vanemuise alumisest parklast kl 8.15.
TALLINNAst väljub buss Solarise keskuse kõrval, Estonia teatri vastas olevast Teatri väljaku parklast kl 07.00. Bussidel on HITSA silt.

Lisainformatsioon:
KOPRA TALUS saab maksta puhvetis SULARAHAS.
Võimalusel võta kaasa lisaks sülearvutile ka tahvelarvuti või nutitelefon, et praktikumides kasutusele tulevat tehnoloogiat digiseadmetel proovida.

LoQuizi töötoa tegijad paluvad lisada küsimustikku küsimusi. Küsimustepank suletakse kolmapäeva õhtul.

Osalemise tingimused: Suvekoolis osalemine on tasuta. Tasuta osalemine sisaldab seminari, majutust, toitlustust, tellitud bussitransporti. Oma autoga tulles on vajalik eelnev kokkulepe. Suvekooli tasuta osalemise tingimuseks on, et osaletakse kõigil kolmel päeval ning liitutakse haridustehnoloogide võrgustikuga (juhul kui ei ole veel võrgustiku liige). Suvekooli mitteilmumisel ja teatamata jätmisel või poole pealt lahkumisel (v.a mõjuvatel põhjustel) tuleb osalejal tasuda suvekooli korraldamisega seotud osaleja kulu 150 EUR-i. Juhul kui olete Suvekooli registreerunud, kuid soovite osalemise tühistada, siis viimane tähtaeg on 10. august 2016.

Illustreeriv foto Kopra Turismitalu veebilehelt.