Kutsume kõiki 7.-12. klassi õpilasi osalema kolmandas interaktiivses live-koolitunnis, kus kasutame eelnevates tundides käsitletud teadmisi õppimisest ja motivatsioonist ning uurime, kuidas me saame oma elusid õnnelikumaks planeerida.

Kui Sa tahad kuhugi minna, siis on Sulle abiks hea teekaardi tegemine. Nii ka elus – ilma oskuseta planeerida võib jõuda välja kuhugi mujale, kuhu lootsid. Mis on planeerimisoskus ning miks ja kuidas seda endas arendada? See on oluline igal ajal, aga eriti veel praegusel.

Millist väärtust ja võimalusi on oluliste tegevuste vahelise tasakaalu otsimises? Miks kasvatada endas julgust võtta vastutust ja teha valikuid? Miks võtta aega sõbralikule järjepidevale planeerimise harjutamisele?

Teiega on ekraani vahendusel õpilased Anete Kaur A. Haava nimelisest Pala Koolist, Kristian Pärt Rocca al Mare Koolist ja Mette Mari Kaljas Tartu Kunstikoolist; lisaks varasematest tundidest tuttav Tallinna Ülikooli hariduspsühholoogia teadur Grete Arro ja uue tulijana Triin Noorkõiv, kes on eest vedanud mitmesuguseid haridusalgatusi ja on organisatsiooni Clanbeat partner.

 

Vaata järele