Veebipõhiselt kasutatav vabavaraline veebinaritarkvara. Toimib WebRTC (RTC – Real Time Communication) tehnoloogial – HTML5+JavaScript sisuliselt. Krüpteerimine läbipaistvalt sisse ehitatud – seega turvaline ja privaatne kasutada ka tundliku teabe edastamiseks. Osalejate arvu ei piirata. Piisab kui peale kaldkriipsu sobiv nimi kirjutada ja sel hetkel see kanal luuakse – see aadress on püsiv ja seda saab osalejatele jagada. Ka Google Calendar ja MS Outlook võimalik ühendada Jitsi Meeti kaudu. Lisaks on Jitsi Meet integreeritud ka suhtusrakendusega Slack. Viimase kasutaja lahkumisel kustub. Esimene ühenduja on kanali omanik ja saab määrata ka salasõna. Võimalus ka telefoni teel ühenduda. Võimalus valida heli- ja videosätteid (sh kasutatav helikaart ja veebikaamera kui neid on arvutis mitu). Kasutajat teha ei ole vaja – kõik saavad kohe ühenduda. Sulgemiseks lihtsalt suletakse veebilehitseja kaart või aken. Kui ühendusprobleemid siis aitab lihtsalt veebilehe uuestilaadimine. Toetab Gravatar.com kaudu ka pildi sidumist e-postiga, mida näidatakse omakorda avatarina rakenduses. Olemas ka tekstipõhine vestlus paralleelselt (vaja siis soovi korral eraldi varukoopia teha kuna veebinari sulgemisel tekstivestlus kustub), käe tõstmise võimalus, tausta hägustamine, videokvaliteedi reguleerimine, mikrofoni/kaamera summutamine, otse meediavoo alustamine, ühiselt YouTube’i video vaatamine, Dropboxi video salvestamine, ühenduse statistika vaatamine, ekraani jagamine (Firefox ei vaja laiendust, Chrome vajab; Chrome’is saab jagada ka ühte veebilehitseja kaarti, muidu saab valida kas rakenduse aken või kogu ekraan jagatakse), olemas ka täisekraanivaade. Olemas ka nutiseadme rakendused (Android, iOS). Olemas ka paljudes erinevates keeltes kuigi eesti keelt veel ei ole. Võimalus ka oma serverisse paigaldada (https://jitsi.org/jitsi-meet/) ja meediavoogu YouTube’i edastada – https://jitsi.org/live-streaming-and-recording-a-jitsi-conference/
Similar Posts
Plakati loomine Glogster keskkonnas
Keskkond, kus saab luua postreid ja plakateid. Taustapilte ja kujundeid saab…
Skeem (H5P)
Sektordiagrammi või tulpdiagrammi koostamiseks. https://h5p.org/chart Juhend Hinda
AutoDraw – online joonistamiskeskkond
https://www.autodraw.com/ AutoDraw on lihtne veebipõhine keskkond, kus saab joonistada. Juhend Hinda
Screencastify
Veebiaadress: https://www.screencastify.com/ Screencastify on Chrome’i laiendus ekraanisalvestuste tegemiseks. Ekraanisalvestuse tegemiseks tuleb ennast peale…
Flexiquiz
https://www.flexiquiz.com/ Flexiquizi juhend. (2017). Autor: Tiina Kasuk. http://testidflexiquizis.weebly.com See juhend võimaldab: õppida…