Erinevate mõistekaartide kasutamine ja võrdlus
https://infograph.venngage.com/ps/XqRz4LFAdcM/moistekaardid
Erinevate mõistekaartide kasutamine ja võrdlus
https://infograph.venngage.com/ps/XqRz4LFAdcM/moistekaardid
http://pelala.net/klahvu/ Klahvu on kümnesõrme-süsteemis kirjutamist arendav mäng. Võib mängida koos sõpradega kuid võib ka iseenda tulemust parandada. Kes jõuab esimesena 40 lauset valmis, on võitja. Mäng näitab milliseid klahve ja milliste näppudega tuleks vajutada – sellest tuleks kiiruse arendamise huvides kindlasti kinni pidada. Oma näppe ega klaviatuuri ei tohiks üldse vaadata, ainult ekraani. Mäng kasutab Vanasõnaraamatu…
https://meet.jit.si/ Veebipõhiselt kasutatav vabavaraline veebinaritarkvara. Toimib WebRTC (RTC – Real Time Communication) tehnoloogial – HTML5+JavaScript sisuliselt. Krüpteerimine läbipaistvalt sisse ehitatud – seega turvaline ja privaatne kasutada ka tundliku teabe edastamiseks. Osalejate arvu ei piirata. Piisab kui peale kaldkriipsu sobiv nimi kirjutada ja sel hetkel see kanal luuakse – see aadress on püsiv ja seda saab…
WriteReader on keskkond, kus õpilased saavad kirjutada raamatuid ja neid omavahel jagada. Keskkonda saab siseneda oma Google’i kontoga, aga võib ka uue konto luua – vaja on vaid töötavat e-posti aadressi. Tasuta kontoga saab luua kuni 100 raamatut, salvestada heli, jagada raamatu linki, otsida pilte (pildipank, Pixabay), kasutada seadme kaamerat pildi tegemiseks ja raamatusse lisamiseks…
Internetiohutuse materjalide kogumik põhikoolile Padleti seinal. https://padlet.com/dianaveskimgi/targaltnetis Hinda
Wix on veebilehe loomise keskkond. Juhend veebilehe koostamiseks. Videojuhend (Anne Krull) https://youtu.be/V6O-CrlaRJw Hinda
Educaplay on keskkond, mis võimaldab teha erinevaid harjutusi (tasulisi ja tasuta). Veebiaadress: https://www.educaplay.com/ Juhend harjutuste loomiseks. Hinda