AutoDraw on lihtne veebipõhine keskkond, kus saab joonistada.

Similar Posts

Genially
Genially on lihtsalt kasutatav veebikeskkond, mille abil saab luua interaktiivseid esitlusi, postreid, maakaarte jms. Veebileht Hinda

Flipgrid
Flipgrid võimaldab õpetajal koguda õppijate videoid ühele tahvlile (nagu videote Padlet). Kõik, kes teavad videotahvli linki saavad vaadata, laikida ja kommenteerida videoid. Õppijad esitavad oma video nutiseadme kaudu: kas salvestavad otse või lisavad valmisklipi oma telefonist. Õppijatel seega vaja Flipgrid äppi nutiseadmes. Keskkonda saab kasutada ka arvuti veebikaameraga. Üks näide õppijale jagatavast vaatest. Hinda

Canva
Canva’s saab tasuta kujundada plakateid, kaanepilte, logosid, liikuvaid pilte jmt. Keskkonnas on suur hulk valmis kujunduspõhju ja disainielemente, mille põhjal soovitud kujundusfail luua. Faili allalaadimine täissmahus on võimalik nii pildifailina (jpg või png), videofailina kui PDF-failina. Osad kujunduspõhjad või kujunduselemendid on tasulised, sellest annab märku kujundusel olev krooniga ikoon. Kasutajaks saab registreeruda nii läbi Google’i…

Jitsi Meet
https://meet.jit.si/ Veebipõhiselt kasutatav vabavaraline veebinaritarkvara. Toimib WebRTC (RTC – Real Time Communication) tehnoloogial – HTML5+JavaScript sisuliselt. Krüpteerimine läbipaistvalt sisse ehitatud – seega turvaline ja privaatne kasutada ka tundliku teabe edastamiseks. Osalejate arvu ei piirata. Piisab kui peale kaldkriipsu sobiv nimi kirjutada ja sel hetkel see kanal luuakse – see aadress on püsiv ja seda saab…
lingid.ee
https://lingid.ee Eestikeelne ja -meelne linkide lühendamise keskkond veebis. 🙂 Saab kasutada nii anonüümselt kui ka sisse logitud kasutajana (mis on kasulikum, sest saab hiljem vaadata enda lühendatud linke) Sisestada pikk link ja võib kohe klõpsata nupul Lühenda. Sel juhul saab lühikeseks aadressiks lingid.ee/mingisümbolitejärjend. Kui on soov aga ise kirjutada kaldkriipsu järele oma lühendit, siis sisestada…

Xoyondo
Xoyondo https://xoyondo.com/ Saab teha: koosoleku registreerimist (meeting poll) arvamusuuringut (opinion poll) anonüümset uuringut (anonymous poll) teadetetahvlit (message board) Kõiki saab avaldada ja saavad jagatava URL-i (mis ei ole lihtne, sest sisaldab palju tähti ja numberid, näiteks xoyondo.com/ap/2gutQXxfmQfXI90 . Kui lisada oma pollile aga tärn (dashboard’il), siis see tuleb kasutaja avalikule lehele (personal page), mille on…